LG OLED48A13LA + PL2 XBOOMGo BT zvučnik
LG OLED48A13LA OLED TV 48" ultra HD, webOS Smart TV, Alpha 7 Gen 4 CPU, Self-lit pixels,magic remote
inča
SMART
TV
WiFi
ugrađen
4K
rezolucija
ARTIKAL NIJE DOSTUPAN
Ovaj artikal trenutno nije dostupan.
Za više informacija kliknite na chat ili pozovite Call centar na broj 19933
Displej
Dijagonala monitora 121,9 cm (48")
Tip visoke definicije (HD) 4K Ultra HD
Tehnologija ekrana OLED
Oblik ekrana Ravni
Izvorni odnos širina/visina 16:9
Tehnologija Motion interpolation za bolji prikaz pokreta TruMotion 100 Hz
Frekvencija prirodnog osveženja 60 Hz
Rezolucije ekrana 3840 x 2160 piksela
Dijagonala ekrana 121 cm
TV tjuner
Tip tjunera Digitalno
Sistem formata digitalnog signala DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Smart TV funkcija
Smart TV
Internet TV
Instalirani operativni sistem Web OS
Apple AirPlay 2 podrška
Preslikavanje zvuka
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV)
Audio
Broj zvučnika 2
RMS snaga 20 W
Ugrađeni zvučni rekorderi Dolby Atmos
Zvučni režimi AI Sound
Enhanced Audio Return Channel (eARC)
Prilagodljiva kontrola zvuka (ASC)
Mreža
Wi-Fi
Eternet LAN
Wi-Fi standardi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetooth verzija 5.0
Miracast
Veb-pregledač
Dizajni
VESA montaža
VESA standard za montažu interfejsa 300 x 200 mm
Boja proizvoda Crno
Godina modela 2021
Performanse
Podržan visoko dinamički opseg (HDR)
Podržani video-formati HEVC,VP9,H.265
Podržani zvučni formati MP2,MP3,AAC,HE-AAC,WMA,AC3,AC4,PCM,EAC3
Formati video kompresije H.265,HEVC,VP9
Lokalno zatamnjenje
Redukcija buke
Jezgra procesora 4
Portovi i interfejsi
HDMI verzija 2.0
Audio Return Channel (ARC)
Broj Ethernet LAN (RJ-45) portova 1
Broj USB 2.0 portova 2
Optički digital audio izlaz 1
Izlazi za slušalice 1
Zajednički interfejs
Broj HDMI portova 3
PC ulaz (D-SUB)
Kontrola potrošačke elektronike (CEC) SimpLink
Funkcije za upravljanje
Kontrola glasom
Firmver se može nadograditi
Firmver nadogradiv preko Mreže
Radi sa asistencijom Amazon Alexa
Radi sa Google Assistant-om
Menadžment potrošnje
Klasa energetske efikasnosti (SDR) G
Klasa energetske efikasnosti (HDR) G
Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati 74 kWh
Potrošnja energije 74 W
Potrošnja energije (HDR) na 1.000 sati 131 kWh
Potrošnja energije (standbz) 0,5 W
Mod očuvanja energije
Skala energetske efikasnosti A do G
Težina i dimenzije
Širina (sa postoljem) 1071 mm
Dubina (sa postoljem) 271 mm
Visina (sa postoljem) 679 mm
Težina (sa postoljem) 15,3 kg
Širina (bez stalka) 107,1 cm
Dužina (bez stalka) 4,69 cm
Visina (bez stalka) 61,8 cm
Podaci o pakovanju
Desktop postolje
Kablovi uključeni AC
Ručni daljinski upravljač
Širina paketa 1220 mm
Dubina paketa 152 mm
Visina paketa 735 mm