Call centar: 19933
Molimo Vas da se Ulogujete ili Registrujete

Call centar

19933

Viber poruke

069 695 695
Dostava za sve gradove u roku od 24h
Npr: Samsung J6, Lenovo laptop, frizider, Nvidia 1050ti
Karakteristike

Ukupno pronađenih artikala: 43

Rotronic 21.13.1192

Rotronic ROLINE 10/100 PoE Injector, 15.4W

Šifra: 70657

MP cijena: 14 €

11.90 €

TP LINK TL-WN751ND

TL-WN751ND (PCI, 802.11b/g/n, 150Mbps, 2dBi promijenljiva antena)

Šifra: 16648

MP cijena: 16 €

13.70 €

Rotronic 21.13.1193

Rotronic ROLINE 10/100/1000 PoE Injector, 30W

Šifra: 70658

MP cijena: 18 €

15.20 €

Cudy PoE150

Cudy PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max izlazna snaga do 15.4W, ulazni napon 100~240V AC, Power over Ethernet do 100m, strujne i prenaponske zaštite, radna temperatura -40 do 40℃

Šifra: 68058

MP cijena: 20 €

16.80 €

Cudy GS105D 5-port

Cudy GS105D 5-port Gigabit 10/100/1000Mb/s desktop / zidni svic, 802.3x flow control full-duplex, auto uplink & negot, PnP, Eco energy efficient potrošnja se

Šifra: 71629

MP cijena: 21 €

17.70 €

Ubiquiti POE-48-24W

Ubiquiti Poe injector, POE-48-24W

Šifra: 72053

MP cijena: 23 €

19.40 €

Ubiquiti POE-24-24W

Ubiquiti Poe injector POE-24-24W

Šifra: 68093

MP cijena: 24 €

20.00 €

Cudy SM100GSB-20A

Cudy SM100GSB-20A fiber opticki bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX / 1550nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G35-20

Šifra: 71633

MP cijena: 24 €

20.00 €

Cudy PoE200

Cudy PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 30W, Power over Ethernet do 100m

Šifra: 68059

MP cijena: 24 €

20.40 €

DLink PSM-12V-38-B

D-Link 12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug)

Šifra: 55836

MP cijena: 25 €

21.60 €

Cudy MC100SA-20

Cudy MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Šifra: 69018

MP cijena: 28 €

24.00 €

Cudy MC100SB-20A

Cudy MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) dometa do 20km preko 1 fiber vlakna, BER<1E-9

Šifra: 69019

MP cijena: 28 €

24.00 €

DLink DGS-1008A

DGS-1008A, 8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

Šifra: 19012

MP cijena: 29 €

24.70 €

Cudy SM100GSB

Cudy SM100GSB-20B fiber opticki bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-U single-mode 1550nm TX / 1310nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G35-20

Šifra: 71632

MP cijena: 32 €

26.90 €

Cudy GS108 8-port

Cudy GS108 8-port Gigabit 10/100/1000Mb/s desktop / zidni svic, 802.3x flow control full-duplex, auto uplink & negotiation, metalno kucište

Šifra: 71630

MP cijena: 33 €

27.60 €

Cudy MC100GMA-05-AS

Cudy MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC konektor)

Šifra: 69016

MP cijena: 33 €

28.00 €

TP LINK TL-SF1016D

TP-LINK TL-SF1016D (16×100Mbps LAN, Auto MDI/MDI-X, full duplex, flow control, unmanaged)

Šifra: 52871

MP cijena: 36 €

30.30 €

Manhattan 2-Port Mini KVM Switch

Manhattan 2-Port Mini KVM Switch (with audio)

Šifra: 71120

MP cijena: 36 €

30.30 €

Ukupno pronađenih artikala: 43